"Моя перша подорож безпечним онлайн-простором". Профілактичне заняття для дітей старшого дошкільного віку

До Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" у групах старшого дошкільного віку практичним психологом було проведено заняття "Моя перша подорож безпечним онлайн-простором", в ході якого діти ознайомилися з правилами безпечної поведінки в Інтернеті. Малятам сподобалося обговорювати казку Іри Бови "Черепашка Хаппі та її суперсила".

"Разом ми сильніше!". Згуртування дитячих колективів

В рамках участі ЗДО №93 у Всеукраїнській кампанії "16 днів проти насильства" у групах старшого дошкільного віку практичним психологом було проведено вправу "Разом ми сильніше!". Діти мали змогу переконатися, що разом вони можуть досягти значно більшого, ніж поодинці, та отримати більше яскравих емоцій.

Тренінг для педагогів "Протидія булінгу в ЗДО"

В рамках участі ЗДО №93 у Всеукраїнській кампанії "16 днів проти насильства" практичним психологом було проведено тренінг для педагогів "Протидія булінгу в ЗДО". На цьому заході була присутня Горбунова Наталія Валеріївна, молодий спеціаліст, практичний психолог КЗ "ДНЗ №439"

/Files/images/20211117_134019.jpg

Психопрофілактичне заняття з дітьми старших груп "Я можу сказати "Ні!"

До Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства було проведено профілактичне заняття в усіх групах старшого дошкільного віку, в ході якого діти засвоїли важливі правила: "Твоє тіло належить тільки тобі", "Добре зробиш, коли розкажеш про секрети, які тебе турбують" Разом з персонажем Кіко діти вчилися оцінювати ситуації "Безпечно чи ні".

/Files/images/IMG-5258cddce127b78fe095b5929d489108-V.jpg

Психопрофілактичне заняття з дітьми старших груп "Життя - найчудове"

До Дня психічного здоров'я в усіх групах старшого віку було проведено психопрофілактичне заняття "Життя - найчудове". Діти отримали задоволення від перегляду красивих видів природи, тварин та мали змогу поділитися своїми захопленнями та хоббі.

Семінар-практикум для педагогів "Вплив розвитку дрібної моторики рук на формування мовлення та інтелектуально-творчого потенціалу дітей дошкільного віку"

Розвиток дрібної моторики рук може бути корисний і дорослим. В рамках семінару-практикуму практичний психолог дав змогу педагогам ЗДО №93 втілити свої творчі ідеї за допомогою фетру, бісеру, шкіри та пісочної анімації.

Використання методики "Лялька-персона" у психопрофілактичній роботі з дітьми

Дошкільнята охоче діляться зі своїм уявним "другом" радощами та проблемами. Діти стають більш відкритими, коли розуміють, що їх проблеми не унікальні.

Семінар-тренінг для педагогічного колективу ЗДО №93 "Діалог задля вирішення конфлікту"

/Files/images/20211117_130628.jpg

В рамках виконання програм МОНУ, спрямованих на протидію булінгу , у ЗДО №93 практичним психологом Цьовою Л. М. був проведений семінар-тренінг з педагогами закладу, який допоміг колективу опрацювати конфліктні ситуації, що виникають, шляхи реагування на конфлікти та розширити свої комунікативні уміння і навички.