Правила прийому до здо

На сайті "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти" здійснюється електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів району батьками або особами, які їх замінюють, чи районним реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

/Files/images/2023-2024/Screenshot_66.png

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклад дошкільної освіти Індустріального району:
Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.
Адреса: м.Харків, вул. Біблика, 26, к.10
Контактний телефон: (057) 7255357
Графік прийому :
Вівторок: 09.00 - 12.00
П'ятниця: 13.00 - 15.30
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклад дошкільної освіти м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):
Про дитину:
Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини.
Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу ЗДО окрім Направлення у даний заклад дошкільної освіти, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені "Положенням про дошкільний навчальний заклад", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами) в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86 "Положення про заклад дошкільної освіти " п.9

Копія свідоцтва про народження дитини
Медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
Заява батьків або особи, яка їх замінює.
При наявності пільгь, документи що посвідчують пільгу

Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психлого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Для зарахування до державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються: копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров'я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю"
Копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

До уваги батьків!!!

На підставі статті 12 Закону України "Про захсит населення від інфекційних хвороб" зі змінами від 09.08.2023 профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов'язковими і включаються до календаря щеплень.

На підставі сатті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" зі змінами від 09.08.2023 дiтям, якi не отримали профiлактичних щеплень згiдно з календарем щеплень, вiдвiдування дитячих закладiв не дозволяється.

У разi якщо профiлактичнi щеплення дiтям проведено з порушенням установлених строкiв у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучнiй епiдемiчнiй ситуацiї за рiшенням консилiуму вiдповiдних лiкарiв вони можуть бути прийнятi до вiдповiдного дитячого закладу та вiдвiдувати його.

Відповідно до Статуту комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №93 Харківської міської ради"

п. 2.10. - за дитиною зберігається місце у ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 календарних днів).
п.2.11. - відрахування дитини із закладу дошкільної освіти здійснюється:
* за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;
* на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ЗДО даного типу;
* у разі несплати за харчування дитини після встановленого терміну впродовж двох місяців.
п.2.12. - термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини - не менш, як за 10 календарних днів.